У Кривому Розі реконструюють стадіон «Спартак»

logo

image

Футбольне поле із «живим» газоном, бігові доріжки і кросфіт: у Кривому Розі реконструюють стадіон «Спартак». Масштабної реконструкції тут не було десятки років. Майбутнє футбольне поле вже підготували під «трав’яний килим». На стадіоні звели нові криті трибуни. Вони зможуть вмістити 3,5 тисячі глядачів. Облаштують пандуси для людей з інвалідністю. Буде і спеціальний ліфт-підйомник. Після завершення усіх робіт, на стадіоні можна буде проводити обласні та всеукраїнські спортивні змагання.

Володимир Орлов, перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації: “Спартак – це 3,5 тисячі нових місць для відвідування. Це натуральне покриття, це база для легкоатлетів, які будуть тренуватись. Також буде поруч майданчик для крос-фіту. Все це робиться в рамках програми президента України «Велике будівництво».

Олена Чала, тренер криворізької ДЮСШ №3: “Здесь будут беговые дорожки. В связи с тем, что будут беговые дорожки, дети смогут, особенно легкая атлетика, развивать свои спринтерские способности, скоростно-силовые – это бег 100, 60, 200, 400 и 500 м. Круг весь рассчитан на 400 м. То есть – это скоростно-силовая подготовка, т.е. дети, каждый развивает свои способности в той сфере, где у них есть таланты”.

Поділитися

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра