У Кривому Розі провели ярмарок вакансій за участю Центра кар’єри Метінвест

logo

image Офіційне працевлаштування, привабливий соцпакет, конкурентна зарплата та можливість для подальшого навчання. Про переваги роботи в компанії Метінвест шукачам роботи розповідали на ярмарку вакансій. Захід пройшов на базі міськрайонного центру зайнятості

Ярмарка вакансій – саме те місце, де можна знайти роботу, яка приносить задоволення і дозволяє забезпечити родину. Про перспективи працевлаштування на криворізькі підприємства Метінвесту розповіли фахівці компанії.

«Кожного, хто звертається до Центру кар’єри Метінвест, ми знайомимо з актуальними вакансіями і роз’яснюємо умови прийому на роботу. За потреби ми пропонуємо вакансії з навчанням за рахунок роботодавця. Натепер у нас є попит на представників робітничих професій. Вже сьогодні ми можемо запропонувати офіційне працевлаштування на підприємства компанії машиністам млинів, насосних установок, сепараторникам, водіям різних категорій, помічникам машиністів електровозів, слюсарям з ремонту рухомого складу, електромонтерам та верстатникам», — повідомила Дар’я Тихон, менеджерка Центра кар’єри Метінвест.

Учасники ярмарку мали змогу поспілкуватися зі спеціалістами з найму від компанії Метінвест, отримати необхідні консультації та заповнити анкети. У разі зацікавленості певною вакансією претендентів спрямовували на співбесіду.

Традиційно ярмарок вакансій провели у Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості. Нині на офіційному обліку в цій установі перебуває трохи більше трьох тисяч містян. Спеціалісти говорять, високому рівню зайнятості населення Кривого Рогу сприяє активна співпраця з роботодавцями.

«Протягом багатьох років ми допомагаємо шукачам знайти роботу до душі, залучаючи до співпраці роботодавців нашого міста. Одним з наших важливих соціальних партнерів є Метінвест. Адже компанія забезпечує легальне працевлаштування, соціальні гарантії і конкурентну заробітну плату нашим клієнтам», — зазначив Ігор Вознюк, директор Криворізького міськрайонного центру зайнятості.

Зазначимо, що середня зарплата на підприємствах Метінвесту на 26% вища, ніж середня в Україні. А з 1 березня компанія запланувала підвищити заробітні плати виробничому персоналу ще на 10%.