У Кривому Розі побили і змусили вибачатися охоронця, який назвав журналіста «хохлом» і вдарив

logo
277344_u_krivomu_rozi_pobili_i_zmusili_vibachati.jpeg


Усе почалося з отруєння собак.

У криворізькому трамвайному депо серед білого дня влаштували масове знищення тварин. Відео зняли працівники, які опікувались ними. Коли журналісти приїхали на підприємство, один з охоронців почав поводити агресивно, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

На відео можна побачити: на території депо для поховання чотирилапих завбачливо викопана яма. Свідки стверджують, що тварини жили тут давно, були стерилізовані та не агресивні.

Зняте відео передали місцевим ЗМІ. Але коли ті приїхали на підприємство, їх на територію не пустили. Одного з журналістів заступник керівника служби охорони обізвав «хохлом» і вдарив.

Читайте також: У Кропивницькому продовжують масово труїти собак: вони помирають у судомах

В поліції розпочали два кримінальних провадження: за жорстоке поводження з тваринами, і особисто проти працівника комунального підприємства — за завдання тілесних ушкоджень. Посадовець уже звільнився з роботи за власним бажанням. Натомість у мережі вже з’явилося відео,  як він з розбитим носом просить вибачення за сказане.

ВідеоДесятки собак потруїли на території трамвайного депо у Кривому Розі

Масове знищення тварин серед білого дня влаштували у криворізькому трамвайному депо. Відео зняли працівники, які опікувались ними. Більше десятка потруєних собак помирають у муках. На відео можна побачити: на території депо для поховання чотирилапих завбачливо викопана яма. Свідки стверджують: тварини жили тут давно, були стерилізовані та не агресивні. Зняте відео передали місцевим ЗМІ. Але коли ті приїхали на підприємство, їх на територію не пустили. 

Десятки собак потруїли на території трамвайного депо у Кривому Розі


А поделиться?