У Кривому Розі переселяють людей із будинків біля військових об’єктів

logo

image

У Кривому Розі людей, які мешкають поблизу військових об’єктів, задля їхньої безпеки переселяють в інші мікрорайони.

Про це повідомляє пресслужба Криворізької міськради, передає Укрінформ.

«Сьогодні, за командою ЗСУ, мешканців частини мікрорайонів ЦМ-району та «Військового містечка 33» переміщують до інших районів міста, перш за все, до Покровського та Тернівського. Жителі Всебратського, Макулану, Веселої дачі, Миколаївського шосе, «Кірпічного заводу» та «ВМ 33» обов’язково мають переїхати в інші місця, через те, що ці мікрорайони знаходяться близько до військових об’єктів», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що багато людей переїжджають до своїх родичів та друзів. Для тих, хто не має змоги розміститися у близьких людей, місто організувало місця в гуртожитках, дитячих садочках та школах.

Військова адміністрація Кривого Рогу довозить людей безкоштовними дизель-генераторними тролейбусами та мікроавтобусами, тому що комунальні автобуси залучені в інших завданнях з укріплення міста до оборони.

Відповідальний за переміщення мешканців «Військового містечка 33» Микола Павлюк зазначив, що люди організовані, паніки немає. 10 мікроавтобусів будуть курсувати весь день з 8 до 18 години.

Військова адміністрація міста Кривий Ріг просить мешканців, які планують переїхати до учбових закладів, брати с собою документи, мобільні телефони с зарядними пристроями, ковдри, подушки та, у кого є, спальні мішки та матраци для розміщення. Харчування буде забезпечено.

До гуртожитків у першу чергу заселятимуть родини з маленькими дітьми та осіб з інвалідністю.

24 лютого країна-агресор Російська Федерація за вказівкою свого глави Володимира Путіна оголосила війну Україні та розпочала масштабне вторгнення.

Російські війська обстрілюють та знищують об’єкти інфраструктури, адміністративні будівлі та житлові будинки у містах та селах. В Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.

Україна направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.