<>

У Кривому Розі орендували майно стратегічного держпідприємства, — Микола Колесник

У Кривому Розі орендували майно стратегічного держпідприємства, - Микола Колесник

У Кривому Розі розгорівся неабиякий скандал — Фонд Держмайна України прийняв рішення про передачу понад двох тисяч об’єктів інфраструктури держпідприємства «Кривбаспромводопостачання» у багаторічну оренду комунальному підприємству «Кривбасводоканал». Депутат Криворізької міської ради Микола Колесник на своїй сторінці у Facebook заявив, що передача стратегічного держпідприємства є незаконною, адже участь у цьому не брала міська рада, інформує Дніпроград.

За словами депутата, КП «Кривбасводоканал» створено територіальною громадою в особі Криворізької міської ради. Міськрада мала б ухвалити рішення про прийняття об’єкта в оренду, але такого рішення в природі не існує, воно не обговорювалося і радою не приймалося.

«Секретар КМР надав офіційну відповідь, в якій зазначається, що КП «Кривбасводоканал» самостійно, без рішення засновника (Криворізької міської ради) проводить перемовини, бере участь в конкурсах, бере в оренду на десять років стратегічне державне підприємство, вартість якого — десятки мільйонів долларів. От сіли в одному кабінеті представник Фонду держмайна в Дніпропетровській області і директор водоканалу, і все між собою вирішили! Без актів, без комісії, без представників місцевої влади, не ставлячи до відома ані виконком, ані міськраду, навіть мер не в курсі», — зазначив Микола Колесник.

В рамках такої реорганізації під скорочення потраплаяють близько 700 працівників «Кривбаспромводопостачання». 

Автор: Дарина ТВАРА