У Кривому Розі молодь знайомили з екранними професіями (Фото)

logo

У Криворізькому центрі професійної освіти і навчання на черговому засіданні дискусійно-пізнавального клубу «Професор» учнівську і студентську молодь знайомили з екранними професіями.

На телебаченні та в кіноіндустрії є професійні заняття, як кажуть, «номер один», без яких неможливо створити візуальний контент – телепрограму чи фільм. Кіно- або телеоператор, режисер монтажу, звукорежисер, художник-постановник, диктор – ці спеціальності були в центрі уваги гостей профорієнтаційного клубу.

Затребуваність згаданих професій, наприклад, у кіновиробництві, надалі лише зростатиме: вітчизняний кінематограф нині активно відбудовується. Український кіноекран щорік почав поповнюватися десятками нових картин.

Зазирнути за лаштунки екранних професій присутнім допомогли педагоги Центру професійної освіти і навчання разом з досвідченими практиками місцевих телемедіа: журналістом, ініціатором заснування першої у Кривому Розі «Школи екранних професій» Степаном Калинюком; телеоператором Володимир Скрипником; режисером-постановником масових видовищних заходів, диктором радіо й кіно, автором тексту гімну «Кривий Ріг – моє місто» Віктором Удовенком; фотомайстрами Анатолієм Зеленським, Станіславом Лебединським.

Зустріч у клубі «Професор» співпала у часі з початком прем’єри у місті фільму «Донбас» Сергія Лозниці. За останні пару років це уже друга після історичної драми «Червоний» (режисер Заза Буадзе) кінострічка відзнята на криворізьких локаціях.

Зробити свій перший крок до омріяної справи – роботи на телебаченні чи у кіно – усім бажаючим, незалежно від віку та вже наявної професії, допоможе «Школа екранних професій», нещодавно створена при кіностудії «ОСКАР» Центру професійної освіти і навчання за підтримки Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет» ім. В Гетьмана та Криворізької регіональної організації НСЖУ.

Отримати практичні навики основ екранних професій можна протягом тримісячних курсів без відриву від основної роботи чи навчання.

Ян СултанФото Станіслава Лебединського

Поделиться ссылкой: