У Кривому Розі активісти влаштували пропагандистам Мураєва «гарячий прийом»

logo

На проспекті Поштовому в Кривому Розі був встановлений величезний екран і велася пряма трансляція візиту Євгена Мураєва до Кривого Рогу - У Кривому Розі активісти влаштували пропагандистам Мураєва «гарячий прийом»

На проспекті Поштовому в Кривому Розі був встановлений величезний екран і велася пряма трансляція візиту Євгена Мураєва до Кривого Рогу

фото скріншот відео

У Кривому Розі активісти влаштували патріотичну озвучу прямої трансляції подорожі проросійського політика та ексрегіонала Євгена Мураєва по місту, повідомляє 0564.ua.

У суботу, 9 жовтня, на проспекті Поштовому в Кривому Розі був встановлений величезний екран і велася пряма трансляція візиту Євгена Мураєва до Кривого Рогу. Мураєв відвідував різні установи та коментував побачене. Зокрема, для нього організували екскурсію в музеї, де розповіли про скандал з червоними прапорами, які є музейними експонатами. Ця тема була використана Мураєва для пропаганди в прямому ефірі.

Але після 16:00 криворізькі активісти привезли колонки і включили патріотичні пісні, які перебили звук трансляції каналу «Наш». Зокрема трансляція подорожі Мураєва якийсь час проходила під «Марш січових стрільців», «Пливе кача», «Тихо прийшов, тихо Пішов», «Ой у лузі червона калина» та навіть під Гімн України.

Пізніше гості згорнули трансляцію і почали відключати обладнання. Євген Мураєв на проспекті не виступав. Також близько 17:00 з’явилися співробітники поліції. За їх словами, про організацію візиту Мураєва знали в Криворізькому міськвиконкомі, проте ніхто не повідомив про це правоохоронцям. Співробітники поліції простежили, щоб гості без пригод зібрали апаратуру і покинули проспект.

Нагадаємо, у місті Жашків Черкаської області місцеві мешканці завадили журналістам пропагандистського телеканалу «Наш», що належить одіозному та відомому своїм проросійським спрямуванням політику Євгену Мураєву, знімати програму.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення просить Окружний адміністративний суд Києва анулювати ліцензію на мовлення телеканалу «Наш 365» (логотип «Наш»).

У місті Боярка Київської області невідомі розмалювали борди проросійського політика та ексрегіонала Євгена Мураєва.