У Кам’янському жінці віддали тіло мертвонародженої доньки у пакеті для сміття

logo

Лікарка-патологоанатом, яка робила розтин тіла, запевняє, що не причетна до того, що сталося.

У Кам’янському Дніпропетровської області жінка отримала тіло мертвонародженої доньки у пакеті для сміття. Вона була приголомшена тим, що після розтину їй віддали щось, навіть не схоже на людське тільце.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Дівчинка померла ще в утробі – пуповина обмоталася навколо шиї маленької. Розтин її тіла проводили в морзі. Однак матір запевняє, що коли приїхала туди — понівечену мертвонароджену доньку їй видали у сміттєвому пакеті, в якому були ще й гумові рукавички та залишки бинтів.

Читайте також:

Зникнення Мадлен Маккан: німецька поліція шукає тіло дівчинки, яка зникла 13 років тому

Пів року вагітність Ангеліни проходила нормально, але потім дитина припинила рухатися в утробі. Медики почали рятувати її рятувати. А коли Ангеліна оговталася за кілька днів – прийшла забрати тільце донечки.

«Дитину мені видали в пакеті. Пакет цей був якогось магазину. Я була змушена сама здирати ці обривки пакетів, тому що вони примерзли, ці рукавиці (які також були у пакеті — ред.). 

Своїм горем жінка поділилася в соцмережах. Там вона позначила в дописі лікарку-патологоанатома, яка робила розтин. Одразу після публікації Ангеліна почала отримувати дивні телефонні дзвінки з прихованого номера.

Лікарка, позначена Ангеліною в дописі, матері співчуває, але запевняє, що до того, що сталося з тілом дівчинки, не має жодного стосунку. Каже, що її обовязок – лише зробити розтин та підписати свідоцтво про смерть.

«Одягання, зберігання, зашивання, зберігання, обмивання та видачі тіла родичам — це не входить в перелік моїх обов’язків. Тобто я не маю наглядати за цим процесом, контролювати, а також здійснювати», — сказала  лікарка-патологоанатом обласного паталогоанатомічного бюро Ганна Фінті. 

Усе, що відбувається з тілом від розтину і до видачі рідним – це відповідальність санітарів, каже керівник обласного паталогоанатомічного бюро Петро Гриценко. Він готовий зустрітися з Ангеліною та обговорити інцидент.

У морзі вже розпочали службове розслідування. Винуватцю загрожує звільнення.

Матір померлої дівчинки в суд на лікарню подавати не збирається. Хоче лише вибачень та звертається до людяності санітарів аби нікому більше не довелося одержати тіло рідної дитини у пакеті.

Відео

Медичний скандал: мати отримала тіло мертвої дитини в пакеті для сміття

Тіло мертвої дитини в пакеті для сміття. Саме в такому вигляді свою мертвонароджену донечку отримала в морзі жителька Кам’янського Дніпропетровської області. Жінка була приголомшена тим, що після розтину їй віддали щось, навіть не схоже на людське тільці. Докладніше – у сюжеті.    

Медичний скандал: мати отримала тіло мертвої дитини в пакеті для сміття