У Кам`янському завершився чемпіонат міста з волейболу

У неділю в спортивному комплексі “Дніпровець” відбулася церемонія нагородження переможців чемпіонату Кам’янського з волейболу. Про це УНН-Центр повідомили у Кам`янській раді.

Змагання проводила Федерація волейболу міста Дніпродзержинська. У них взяли участь понад 10 команд, які представляли кожен із трьох районів міста. Фінальні ігри відбулися на базі СК “Дніпровець” та середньої школи № 40.

За підсумками змагань серед чоловічих команд ІІІ місце посіла команда “Дзержинець” (капітан Володимир Трофімчук), ІІ — “Дніпровець” (капітан Дмитро Ільченко). Перше місце здобула команда “Фенікс-98” (капітан Костянтин Скрипник).

Серед жіночих команд ІІІ місце зайняла команда “Кобра” (капітан Ольга Коломоєць), ІІ — “Прометей” (капітан Лариса Ковач). І місце виборола команда “Мафія”, капітаном якої є Тетяна Косенко.

Кращими гравцями фінальних ігор визнані капітан команди “Дніпровець” Дмитро Ільченко, Карина Стеценко з команди “Прометей” та Інна Кузнєцова з команди “Мафія”, кращим гравцем чемпіонату міста — Дмитро Бобельчук (“Фенікс-98”).