У Кам’янському вперше пройшов студентський бал (Фото)

logo
199314_u_kam_janskomu_vpershe_projshov_studentsk.jpeg


У Кам’янському відбулася визначна подія. Вперше у місті, в будівлі Нової сцени академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки (колишній Палац культури імені Горького), пройшов студентський бал.

У заході взяли участь кращі студенти вищих навчальних закладів міста: технічного університету, економічного, технологічного, індустріального, металургійного та медичного коледжів, комерційного й енергетичного технікумів, коледжу фізичного виховання.

студентський бал

Програма заходу була цікавою та насиченою. Свої танцювальні таланти представили студенти університету. Студенти металургійного коледжу та коледжу фізичного виховання зустрілися у танцювальному батлі, в якому перемогла дружба, зазначають у прес-службі міськради.

студентський бал

Хореографи театру імені Лесі Українки підготували для учасників заходу сюрприз – майстер-клас із вивчення вальсу, під час якого було обрано Короля та Королеву студентського балу. Ними стали студенти Дніпровського державного технічного університету Віталій Руденко та Оксана Коробська.

Привітати молодь зі святом завітали і майбутні студенти: учні середньої школи №30 та вихованці школи танцю «Руді», які подарували присутнім урочистий полонез та ніжний вальс.

студентський бал

Наприкінці заходу було започатковано «Книгу побажань та успіхів студентства міста Кам’янського» – для того, щоб ця подія стала дійсно історичною. Кожен охочий мав змогу зробити свій запис у книзі для майбутніх поколінь.

Поделиться ссылкой:

Метки: бал, вальс, ВНЗ, Кам’янське, подія, студенти, студентський бал


А поделиться?Читайте также: