У Кам’янському просять президента звернути увагу на незаконно підвищені у місті тарифи

У Кам'янському просять президента звернути увагу на незаконно підвищені у місті тарифи

Вчора, 7 листопада, на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України мешканці Кам’янського зареєстрували петиції щодо необхідності переглянути некоректний тариф на опалення у місті Кам’янське, передає Дніпроград.

У місті Кам’янське 25 жовтня виконком затвердив новий тариф на опалення, який становить 45,83 грн за один квадратний метр. Причиною підвищення вартості зазначають витрати для виробництва тепла.

«Наголошуємо, 90% вартості виробництва тепла — це ціна газу. Проте, ніякого підвищення ціни на газ не відбувалося, а 25 жовтня Кабінет Міністрів України ще й знизив ціну на газ, що відпускається в рамках спеціальних зобов’язань (PSO) для опалення і гарячого водопостачання бюджетних установ на 22% — з 7907,2 грн до 6177,5 грн за 1 тис. куб. метрів (без транспортування та ПДВ). Також, Кабінет Міністрів України знизив ціну на газ, що відпускається в рамках PSO та використовується для виробництва електроенергії на 6,3% — з 7907,2 грн. до 7413 грн.», — йдеться в петиції.

Тож містяни просять звернути увагу на розрахунок тарифу за опалення для населення Кам’янського.

«Вважаємо підвищення вищевказаного тарифу необгрунтованим і несправедливим, навіть дивллячись на те, що на даний момент в різних районах міста Кам’янське системи централізованого опалення ледь теплі», — йдеться у зверненні.

На сьогодні петицію підписали вже 138 осіб. 

Автор: Дарина ТВАРА

Читайте также: