У Кам’янському почали відновлювати теплопостачання

logo

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Місто Кам’янське Дніпропетровської області, де не була запущена в роботу «Дніпровська теплоелектроцентраль», отримало ліміти на газ. Уже сьогодні розпочався запуск Дніпровської ТЕЦ. Про це УНН повідомили у департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міськради з посиланням на інформацію Кам’янського комунального підприємства теплових мереж.

«Уже з вечора (сьогоднішнього вечора – ред.) почне подаватися теплоносій. Тепло в будинках з’явиться завтра. Протягом п’яти днів частина міста, яку обслуговує ця ТЕЦ, буде підключена до опалення», – зазначили у департаменті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Частина будинків Кривого Рогу досі залишається без тепла

Про надання номінацій на газ двом енергетичним підприємствам — Дніпровській ТЕЦ і «Павлоградтеплоенерго» — повідомили й у прес-службі НАК «Нафтогаз України».

«Сьогодні «Павлоградтеплоенерго» має номінації та може в законний спосіб надати послуги з опалення та гарячого водовідведення мешканцям. Також номінації отримала Дніпровська ТЕЦ, розташована на території громади міста Кам’янського», — зазначили у «Нафтогазі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кабміні запропонували містам взяти у власність ТЕЦ

Як повідомляв УНН, у Кам’янському минулого тижня ще досі не була запущена в роботу Дніпровська ТЕЦ, яка забезпечує теплом правобережну частину міста. Через відсутність опалення у школах цієї частини Кам’янського ввели додаткові канікули тривалістю з 12 по 18 листопада. Очікувалося, що як раз у цей період роботу ТЕЦ мали запустити.

Нагадаємо, зрив опалювального сезону стався у містах, де існували проблеми із розрахунками за теплоенергію. Серед них опинилися м. Херсон, м. Шепетівка (Хмельницька область), м. Сміла (Черкаська область), м. Кам’янське (Дніпропетровська область).