У Кам’янському мешканців налякала у батареях зелена вода, що світиться

logo
223985_u_kam_janskomu_meshkanciv_naljakala_u_bat.jpeg


Опалювальний гламур тепловики влаштовують споживачам раз на місяць.

Салатова вода, яка ще й світиться в темряві, циркулює в батареях опалення Кам’янського на Дніпропетровщині. Спершу вона здивувала жителів і навіть налякала. Та згодом стало зрозуміло — у централізовану систему опалення барвник потрапив не випадково. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоЖителів Кам’янського наполохала зелена вода у батареях

Салатова вода, яка ще й світиться в темряві, циркулює в батареях опалення Кам’янського, на Дніпропетровщині. У централізовану систему опалення барвник потрапив не випадково. Комунальники зробили це, аби мешканці не набирали воду для своїх потреб.

Жителів Кам'янського наполохала зелена вода у батареях

Опалювальний гламур тепловики Кам’янського влаштовують споживачам раз на місяць — цього достатньо, аби вода в батареях протягом кількох тижнів була усіх відтінків зеленого. Перевірити новий колір опалення можна буде вже за добу — саме стільки часу знадобиться фарбі, аби повністю розчинитись у мережі.

Читайте також: Сезон холодних батарей. Як уберегтись від платіжок на тисячі, коли опалення відсутнє

Тепловики кажуть, що вони використали давню практику фарбувати воду, аби її не крали. Бо щомісяця чимало мешканців несанкціоновано зливають із батарей гарячу воду для господарських потреб: для купання, миття посуду, навіть для приготування їжі. А це тисячі кубів, за які не платять.

Комунальники запевняють: така вода цілком безпечна. А ще вона відбиває світло в темряві і це допомагає аварійним бригадам.

Читайте також: Холодні батареї подарували школярам в Шепетівці ще тиждень канікул

Задоволення, щоправда, не з дешевих — за два місяці на фарбу для опалення витратили аж 50 тисяч гривень. Проте і втрати тепер зеленої води скоротились удвічі, кажуть тепловики. Тож кольорове опалення себе таки виправдало.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко


А поделиться?