У Кам’янському знову запрацює проєкт «Бюджет участі”

logo

У Кам’янському поновлюється провадження інструментів «Бюджет участі. Місто» та «Бюджет участі.Діти», про це повідомили в департаменті економічного розвитку міської ради.

Українці та українки повинні мати гарт та силу, щоб протистояти військовій агресії, віднайти нові сенси, визначити подальший шлях зміцнення демократії та розвитку суспільства. Відтак маємо зміцнювати державу і на містах також. Окрім обов`язкової підтримки захисників та захисниць, які знаходяться в лавах ЗСУ та боронять територію України, маємо створювати такі умови життя у громадах, які бзміцнювали розуміння важливості демократичних процесів управління та прийняття прозорих рішень.

Одним із простих та знайомих громаді Кам`янського інструментів прийняття спільних рішень є бюджет участі, який втілився у загальноміський конкурс “Бюджет участі. МІСТО” та окремі конкурси у школах міста “Бюджет участі. ДІТИ”. Ці інструменти дозволяють громаді, зокрема школярам та школяркам Кам`янського, самостійно визначати пріоритети в розподілі частини коштів міського бюджету,реалізовуючи своє право голосу, готуючи проєкти та підтримуючи їх під час конкурсів.

Бюджет участі – про демократію, право голосу та його реалізацію, свободу вибору, лідерство та небайдужість, усвідомлення своєї ролі у розвитку громади. І, так, це інструменти вільних та впевнених українців та українок, які не залишаються осторонь та будують своє місто і вільну демократичну державу.

Розуміючи важливість цих інструментів, міський голова Андрій Білоусов доручивпоновити провадження інструментів партисипації “Бюджет участі. МІСТО” та “Бюджет участі. ДІТИ”, які входять до переліку програм пріоритетного напряму “Інвестиції в місто”.

Наразі перші необхідні кроки по відновленню партисипації у Кам`янському виконано. Координаційна рада з питань партиципаторного бюджетування затвердила:

Деталі проведення конкурсів будуть повідомлені згодом.

Кількість переглядів: 38

Бюджет участі Кам’янське