У Кам’янському знову підпалили автівку військового

logo

Skip to content

У Кам’янському знову підпалили автівку військового

Пізно ввечері 4 липня у Кам’янському стався ще один підпал машини військового. Про цеповідомив міський голова Андрій Білоусов та звернувся до кам’янчан із проханням допомогти поліції у пошуках винних.

«Такі злочини – обурюють. Всі ми разом докладаємо зусиль для того, щоб допомогти нашим захисникам – Збройним Силам України. Ледь не щодня до військових частин передаються автівки, військове спорядження, гуманітарні вантажі. Так було, так є і так буде. Бо кожен з нас розуміє, що відбувається на фронті і якою єціна кожного нашого дня, який ми проживаємо в тилу. Тому будь-які дії, спрямовані на руйнування єдності фронту та тилу, приречені на провал.

За кожен злочин обов’язково доведеться відповідати перед законом. І це покарання може виявитися дуже важким.

Правоохоронні органи роблять все належне, щоб знайти винних у цих злочинах.

Шановні кам’янчани, давайте всі разом будемо максимально пильними і надамо поліції необхідну допомогу у пошуках. Місцева владатакож гарантує повну підтримку.

Ми повинні бути сильними та згуртованими, щоб вистояти та перемогти!» – наголосив міський голова.

За інформацією редакції, цього разу підпал авто військового стався на вулиці Спортивній. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що ввечері 26 червня автомобіль військовослужбовця підпалили на вулиціГайдамацькій.

Навігація записів