У Кам’янському змагалися кращі акробати міста

logo

У Кам’янському змагалися найкращі акробати міста

Субота, 08/06/2024 — 07:25 217

У Кам’янському 7 червня був день спортивної акробатики. Видовищні змагання проходили на базі дитячо-юнацькій спортшколі № 4. 

Близько сотні учасників продемонстрували свою майстерність на Кубку тачемпіонаті міста серед юнаків зі спортивної акробатики. За нагороди боролися представники ДЮСШ № 1 та 4.

Парад відкриття приймали:

секретар Камʼянської міської ради, депутат КМР — Наталія Ктітарова;начальник Управління молоді та спорту КМР — Анатолій Івашина;депутат районної ради, директор ДЮСШ № 4 — Олександр Кірпа;директор ДЮСШ № 1 — Микита Івашина;президент Камʼянської федерації спортивної акробатики — Ганна Романова;головний суддязмагань — Людмила Шапорева.

Акробати виступали в індивідуальних вправах, жіночих і чоловічих парних вправах, змішаних парних вправах й жіночих парних вправах. За результатами змагань вихованці ДЮСШ № 4 вибороли 73 нагороди: 39 золотих, 22 срібні та 12 бронзових медалей.

“Вітаємо всіх чемпіонів та призерів змагань, тренерів та батьків. Дякуємо Управлінню молоді та спорту КМР та ГО “Бджола” за підтримку, дякуємо тренерам, спортсменам та батькам за великий внесок унаших дітей, дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у спортивному житті міста. Слава Україні!” – сказали організатори.

Джерело: ДЮСШ № 4

Читайте також:

Мистецтво юних талантів Кам’янського – ліки від зневіри

Учениці кам’янської мистецької школи № 2 перемогли у всеукраїнському та міжнародному конкурсах

Навігація записів