У Кам’янському відзначили Міжнародний день скандинавської ходьби

21 травня до Міжнародного дня скандинавської ходьби фахівці комунального закладу “Спорт для всіх” провели в Центральному парку змагання для групи “Активне довголіття”.

Навіть мінлива погода не завадила активним, завзятим учасникам подолати дистанції на час, потім відкласти скандинавські палки, змінити спортивні кепі на яскраві віночки і представити український танок.

Визначилися й призери та переможцілегкоатлетичного пробігу в категорії 60+: 1 місце – Ююкіна Наталія, 2 місце – Швидь Ольга.

Преможцями та призерами зі скандинавської ходьби стали: 1 місце – Осіпова Г., 2 місце – Кондрашова Т., 3 місце – Шевцова Т, 4 місце – Матвєєва Т. Серед аматорів: 1 місце – Збаровська О, 2 місце – Отреско В., 3 місце – Грибок С., 4 місце – Георгіївська Е.

Фахівці “Спорту для всіх” та учасники заходу дякують Збройним Силам України за можливість проводити спортивні заходи!

У Кам'янському відзначили Міжнародний день скандинавської ходьбиУ Кам'янському відзначили Міжнародний день скандинавської ходьбиУ Кам'янському відзначили Міжнародний день скандинавської ходьби