У Кам’янському відбувся турнір з волейболу, присвячений пам’яті тренера Петра Гричука

logo

6 липня на лівобережжі Кам’янського пройшов ІІ традиційний турнір з волейболу, присвячений пам’яті тренера Дніпровського фахового металургійного коледжу Петра Гричука.

Турнір проводився в форматі, де юнаки і дівчата, аматорські команди і ветерани волейболу грали пліч-о-пліч на шести площадках. Змагалися спортсмени з Дніпра, Верхньодніпровська та Кам’янського.

За результатами змагань у юнаків та дівчаткращими стали команди Ліцею №37, серед аматорів – збірна ДДТУ, а ветерани міста змогли вибороти 2 місце.

Усі результати

Юнаки

1 місце – Ліцей №372 місце – Металургійний коледж3 місце – збірна команда 25

Дівчата

1 місце – Ліцей №372 місце – ДЮСШ№23 місце – Гімназія №17

Аматори

1 місце – ДДТУ2 місце – збірна Кам’янського

65+

1 місце – Дніпро2 місце – Кам’янське3 місце – Верхньодніпровськ

Пляжні пари

1 місце – Студенти2 місце – Дніпронет3 місце – Оріль-лідер

У Кам'янському відбувся турнір з волейболу, присвячений пам'яті тренера Петра ГричукаУ Кам'янському відбувся турнір з волейболу, присвячений пам'яті тренера Петра ГричукаУ Кам'янському відбувся турнір з волейболу, присвячений пам'яті тренера Петра ГричукаУ Кам'янському відбувся турнір з волейболу, присвячений пам'яті тренера Петра ГричукаУ Кам'янському відбувся турнір з волейболу, присвячений пам'яті тренера Петра Гричука

Читайте також:

Кам’янчанин Михайло Капуста виграв турнір зтхеквондо ВТФ у Німеччині Кам’янські плавці перемогли на першому етапі Кубка Дніпра