У Кам’янському відбувся дитячий конкурс краси “Міні-Міс”

logo

12 квітня у приміщенні Палацу Культури “Хімік” відбувсяконкурс “Міні-Міс Кам’янське – 2024”, в якому свої таланти демонстрували найвродливіші, найталановитіші  та найкреативніші дівчатка нашого міста.

Цей конкурс має багату і багаторічну історію. І перші його переможниці вже давно самі стали мамами молодих дівчаток, але на все життя зберегли теплі спомини про те як свого часу виходили на цю сцену. До речі саме завдяки цьому конкурсу деякі його конкурсантки пов’язали своє майбутнє життя саме з творчими професіями. Свого часупропозицію провести такий захід висунув директор ДК “Хімік” Анатолій Ільїч Чайка. Він зізнається, що вперше побачив подібний конкурс у Дніпропетровську і загорівся ідеєю організувати аналогічний конкурс у нас у місті. І сам з його легкої руки вже три десятиліття цей конкурс є однією з найвідоміших подій у культурному житті Кам’янського. Про це повідомляє сайт “Культура сьогодні“.

Приємно відзначити, що навіть в наш суворий воєнний часорганізатори і спонсори знайшли можливість не порушувати цю добру традицію і провели черговий конкурс “Міні-Міс Кам’янське” в якому за корону переможниці змагалися 8 дівчаток у двох вікових категоріях: “5-7 років”, та “8-10 років”.

Юні учасниці змагалися і демонстрували свої таланти у чотирьох основних конкурсах:

Дефіле – “Маленькі леді”;Презентація українського костюма “Вишиванка – код нації”;Конкурс питань «Кмітливі красуні»;Конкурс талантів “Таланти твої, Україно”.

А у проміжках між цими конкурсами, поки дівчатка готувалися о наступного етапу випробувань, глядачів у залі розважали тапідтримували святкову атмосферу своїми виступами колективи сучасного танцю “FLEUR», “LeGrand” та “DiStsrs”.

Авторитетномужури було досить складно обрати переможниць, бо всі учасниці були достойні отримати корону “Міні-Міс” і вражали присутніх не тільки своїми яскравими сукнями, кмітливістю, креативністю і грацією. І все ж таки журі після тривалої наради визначило двох дівчат, які стали отримали цьогоріч почесний титул “Міні-Міс”.

У віковій категорії “5-7 років”  “Міні-Міс Кам’янське” стала 5-річна Даяна Некіпєлова. Інші учасниці отримати титули “Віце Міні-Міс Кам’янське”:

Садовнік Юлія (6років) – I  “Віце Міні-Міс Кам’янське”,Колісніченко Кіра (7 років) – II «Віце Міні-Міс Кам’янське”,Маріка Артмеладзе (7 років) – II «Віце Міні-Міс Кам’янське”.

У віковій категорії “8-10 років” титул “Міні-Міс Кам’янське” судді одностайно віддали Даші Омелянчук (10 років). А талантиінших конкурсанток були відзначені спеціальними номінаціями:

 “Міні-Міс Талант” – Мамчик Мілана (8 років), “Міні-Міс Креативність” – Внукова Ярослава (9 років), “Міні-Міс Досконалість” – Вовченко Віра (10 років),

Треба зазначити, що ніхто з учасниць не залишився без призів і нагород, всі вони отримали цінні подарунки від спонсорівзаходу: АТ “Дніпро-Азот”, компанії “RUDI», “Центру Кіно”, Центру Молодіжних Ініціатив, сімейно-розважального комплексу “DKids” та модельної школи SCHOOL LADY.

Кількість переглядів: 69

Кам’янське конкурсМіні-Міс Кам’янське