У Кам’янському відбулася чергова сесія міської ради

logo

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. 

Сьогодні, 31 травня, провели чергове засідання сесії міської ради. До порядку денного були включені 138основних та 3 додаткових питання.

▪Затвердили звіт про виконання міського бюджету у І кварталі  та внесла зміни до бюджету на 2024 рік. Так, доходи бюджету склали 705 852,6 тис.грн, витрати – 691 400,0 тис.грн.

▪Внесли зміни до Програми соціального захисту населення міської ради, які зокрема передбачають перерозподіл коштів субвенції з обласного бюджету та виділення коштів з міського бюджету на ремонт приміщення Центру підтримки захисників та членів їх родин.

▪Внесли змінидо програми матеріально-технічної підтримки Сил оборони, які передбачають надання допомоги одній із військових частин.

▪Прийняли рішення про припинення діяльності закладів дошкільної освіти №8 «Теремок» та №39 «Ромашка», оскільки упродовж останніх років заклади не здійснюють освітньої діяльності та не мають в черзі дітей на зарахування. Приміщення закладів тимчасово будуть використані під інші нагальні потреби. У разі необхідності вони будуть повернені під заклади дошкільної освіти.

▪Погодилиперейменування залізничної станції «Правда» на залізничну станцію «Провідна». Із відповідним клопотанням до міської ради звернулася регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

▪Затвердженими змінами до програми розвитку цивільного захисту населення передбачається виділення додаткових коштів на облаштування захисних споруд.

▪Міська рада надала згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність громади гуртожитку за адресою: вул. Української Добровольчої Армії,53, який перебуває у власності ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ».

▪Також було розглянуто земельні питання, внесено зміни до низки міських програм та програм розвитку комунальних підприємств тощо.

Дякую депутатському корпусу за роботу. Працюємо та віримо в Перемогу! – сказано в повідомленні.

Кількість переглядів: 43

Кам’янське сесія