У Кам’янському розпочалося будівництво нового храму ПЦУ

logo

Skip to content

У Кам’янському розпочалося будівництво нового храму ПЦУ

Сьогодні, 30 травня, на території Козацької церкви Пресвятої Покрови (вул. С. Слісаренка наЧеремушках) розпочалося будівництво храму Православної церкви України. Нову для міста культову споруду буде збудовано з урахуванням української архітектури та козацьких традицій. Більше подробиць повідомив мер Кам’янського Андрій Білоусов:

«Це вагома духовно-культурна подія для нашого міста. Благословити початок робіт приїхав Владика Симеон – керуючий Дніпропетровською єпархією ПЦУ, архієпископ Дніпровський іСічеславський.

Багато років Козацька церква Пресвятої Покрови орендувала комунальне приміщення. Після звернення настоятеля церкви отця Феодосія ми вирішили це питання, і будівля вже у власності релігійної громади. В майбутньому її буде переобладнано в духовно-соціальний центр при храмі. Допомагаємо й по інших напрямах, з будівництвом паркану, встановленням воріт, благоустроєм території та іншим.

У жовтні 2023 року презентований проєкт майбутнього храму схвалив Блаженнійший митрополитКиївський і всієї України Епіфаній під час свого візиту до Кам’янського. Наразі ми розпочали втілювати мрію людей в життя.

На знак подяки отримав від Владики Симеона пам’ятну медаль, присвячену п’ятій річниці Об’єднавчого Собору, вручення Томосу про автокефалію та інтронізації Предстоятеля ПЦУ.

Вітаю громаду Кам’янського з визначною подією. Разом здолаємо всі труднощі та вистоїмо. Віримо в Україну!» – написав міський голова.

Навігація записів