У Кам’янському рятувальники ДСНС розіграли Кубок з футзалу

28 березня на базі СК “Прометей” відбувся Кубок з футзалу серед підрозділів першого державного пожежно-рятувального загону ДСНС України у Дніпропетровській області, що боронять Кам’янський район.

Про це повідомляє Федерація футболу Кам’янського.

У змаганнях взяли участь 10 команд. Дві підгрупи по п’ять команд зіграли по колу. По дві найкращі команди за результатамигрупового етапу вийшли до півфіналу. До фіналу дійшли неодноразові переможці міських змагань, учасники чемпіонату міста Кам’янське з футзалу, команда “6 ДПРЧ”, яка складається з гравців “Вогнеборець” Северодонецьк.

Протистояли титулованому супернику команда “Управління 1 ДПРЗ” за яку грав незмінний капітан команди Северодонецька Денис Сіленко. Так склалося що команди зустрічалися на груповому етапі і перемогу з рахунком 4:1 здобули “6 ДПРЧ”. Після виснажливого ігрового дня, команди зігралидо фіналу по п’ять матчів (два тайми по 7 хвилин). Гра почалась з атак команди “6 ДПРЧ”. “Управлінці” відбивалися усією командою, не один раз свої ворота рятував воротар Володимир Грицай, заступник начальника загону з реагування на НС. Неочікувано фінал завершився з рахунком 0:0! У серії післяматчевих пенальті справжнім рятувальником став Володимир Грицай, який відбив два пенальті і приніс своїй команді перемогу з рахунком 2:1. Третє місце завоювала команда “7 ДПРЧ”.

Вітали танагороджували переможців начальник ДПРЗ полковник Олег Кравченко та голова Федерації футболу міста Кам’янське Едуард Коряк. Кращим гравцем змагань визнано воротаря пеможців Володимира Грицая.

У Кам'янському рятувальники ДСНС розіграли Кубок з футзалу Читайте також:

У Кам’янськомувихованці ДЮСШ навчалися самозахистуУ Кам’янському проходить чемпіонат міста з боксу