У Кам’янському привітали з професійним святом працівників та ветеранів пожежної охорони

logo

Skip to content

У Кам’янському привітали з професійним святом працівників та ветеранів пожежної охорони

Із професійним святом, яке в Українівідзначається сьогодні, 17 квітня, працівників та ветеранів пожежно-рятувальної охорони привітали  Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, начальник Кам’янської РВА Олег Гапіч та депутати міської ради від ПП «Бджола». Всі разом вшанували вагомий внесок місцевих пожежних команд, добровільних формувань та всіх, хто причетний до боротьби з вогняною стихією.

«Місто завжди взаємодіє з керівництвом та підтримує Кам’янське районне управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровськійобласті. Надаємо допомогу для оновлення матеріально-технічної бази, спецодягу тощо.

Нещодавно поруч із пожежною частиною облаштували алею, яка стала тематичним майданчиком для ознайомлення населення з історією пожежно-рятувальної служби, проведення тренінгів і занять з безпечної життєдіяльності, пожежної, техногенної безпеки та цивільногозахисту. Також за рахунок субвенції з міського бюджету було проведено ремонт кімнати для прийому їжі особовим складом караулу ДПРЧ №7 та ДПРЗ № 1. ГО «Бджола» забезпечила це приміщення меблями та побутовою технікою.

Робота рятувальника – одна з найнебезпечніших як в умовах мирного життя, так і в складних умовах воєнного сьогодення. Щохвилини підрозділи ДСНС перебувають напоготові, щоб миттєво прийти на допомогу та запобігти страшним наслідкам. Щиро дякуємо за самовіддану працю табездоганну службу!» – зазначив Андрій Білоусов.

Навігаціязаписів