У Кам’янському провели турнір зі стритболу

Субота, 29/06/2024 — 09:11 196

На спортивному майданчику Центрального парку Кам’янського зібралися аматорські команди. Грали спортсмени від 15 років і старше.

Турнір зі стритболу відбувся 28 червня з нагоди Дня Конституції України.Змагання організував міський центр “Спорт для всіх”.

Перед стартом турніру учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих оборонців України. Гравці були налаштовані тільки на перемогу, тому показали серйозну боротьбу.

У фінал потрапили чотири найсильніші команди. Змагання виграла “Чуваува”. Другою стала “Надія” (л/б). Третє і четверте місця посіли відповідно “Строяк” і “Пельмені”. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

“Міськийцентр “Спорт для всіх” висловлює вдячність за допомогу в організації турніру адміністрації КП КМР “Парки Кам’янського” та Міському медичному центру здоров’я та медицини спорту. Дякуємо нашим захисникам за можливість проводити спортивні заходи! Разом переможемо!” – сказали організатори.