У Кам’янському пройшли перші матчі 1/4 фіналу Кубка Ліг з футзалу: результати

logo

Цими вихідними, 10 та 11 лютого, у Кам’янському, на базі СК “Прометей”, стартували перші матчі 1/4 фіналу Кубка Ліг з футзалу серед промислових підприємств і аматорських колективів.

Про це повідомляє Федерація футболу Кам’янського.

У суботу “Оріль-Лідер” впевнено розпочав свою участь у турнірі. “Легіон” завдяки хет-трику Ігора Максименко переміг “Дрезден” 3:1. “Дніпро” незалишив жодних шансів “ПМГУ МПС”. “Дніпровський кар’єр” зберіг свої ворота “сухими” і зробив впевнений крок до півфіналу.

У неділю жодна з команд не втратила шанс на продовження боротьби за Кубок. Перший склад та другий “СК Тайм” дали справжній бій своїм суперникам. “ГЕС” ледь врятувався у матчі з “Амкалом”. “Петриківка” тільки на прикінці матчу зробила перевагу у три м’ячі. “Самсон” виграв перший матч, але “Вогнеборець” напевно захоче відігратися у матчі відповіді.

Результатисуботи 10.02.2024“ПМГУ Каметсталь”- “Дніпровський кар’єр” – 0:5;“Оріль-Лідер”- “ПМГУ-МПС 2” –  7:3;“Дніпро”- “ПМГУ МПС” – 6:1;“Дрезден” – “Легіон” – 1:3.Результати неділі 11.02.2024“Альянс”- “СК Тайм-2” – 2:2;“СК Тайм”- “Олімпія-2001 (Аульський водовід) – 3:5;“ГЕС” -“Амкал” – 2:2;“Баглій”- “Петриківка” – 4:7;“Вогнеборець”- “Самсон” – 2:4.