У Кам’янському нетверезий чоловік пірнув у воду та зламав шийний хребець

logo

У Кам’янському нетверезий чоловік пірнув у воду та зламав шийний хребець

У Кам’янському 34-річний чоловік отримав так звану травму пірнальника: невдало стрибнувши у воду, він ударився головою об дно, внаслідок чого отримав черепно-мозкову та спінальну травми, а також перелом шийного хребця. Про нещасний випадок на водоймі, що стався у неділю, 7 липня, повідомила завідувачка Кам’янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Лариса Биданцева.

За її інформацією, о 14:16 доЦентральної обласної диспетчерської 103 надійшов виклик із м. Кам’янське про травму пірнальника у чоловіка. На виклик терміново виїхала бригада Кам’янської станції Лівобережної підстанції ОЦ ЕМД та МК. На місці з’ясувалося, що 34-річний чоловік пірнув у воду та ударився головою об ґрунт, внаслідок чого в нього порушилась чутливість і рухи в ногах.

Після надання екстреної медичної допомоги та іммобілізації шийного відділу, постраждалого з діагнозом «ЧМТ. Спінальна травма. Компресійнийперелам 5 шийного хребцю. Алкогольне сп’яніння» на транспортувальній твердій дошці госпіталізували до Кам’янської ЛШМД.

Для довідки: травма пірнальника – це ураження шийних хребців та спинного мозку внаслідок удару головою об дно водойми. Така травма вважається вкрай небезпечною через особливий механізм отримання, а також відсутність ефективного лікування.

Під час неправильного пірнання ушкодження зазнають 4, 5 і 6 хребці, які є найбільш рухливими. Їхні уламки можуть пошкодитиспинний мозок, що призводить до важких неврологічні уражень – від паралічу тіла й порушення чутливості до повної відмови тазових органів та зупинки дихання.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на міському пляжі у Кам’янському якість води не відповідає нормі.