У Кам’янському на пр. Свободи встановили дорожні знаки «Автоматична відеофіксація порушень ПДР»

logo

Таких знаків у нашому місті ще не було. Наразі їх можна побачити на вказаному проспекті в районі майдану Героїв.

Нагадаємо, згідно з Правилами дорожнього руху (п. 5.76) вони позначають ділянку дороги, де можливе проведення контролю за порушенням ПДР за допомогою спеціальних технічних та/або електронних засобів.

Дмитро Губський, заступник мера з питань ЖКГ, розповів «Нашому Репортеру», що зазначені знакибули встановлені згідно з приписом від Головного управління Патрульної поліції України. Він наголосив, що за рахунок коштів бюджету міста встановлювати камери фотофіксації на проспекті не планують.

За його словами, з огляду на вимоги зазначеного знака, тепер на проспекті Свободи можуть проводити контроль співробітники поліції з відповідним технічним обладнанням.

Від редакції.Удосконалення дорожньої інфраструктури (у тому числі й додаткові знаки) – це завжди можливість зменшити ризик виникнення ДТП.

Водночас не можна не зазначити, що, судячи з реальних фактів аварійності, які спостерігаються на дорогах Кам’янського, в нашому місті є набагато небезпечніші ділянки. Наприклад: мостовий перехід (де водії часто допускають перевищення встановленої швидкості), проспект Ювілейний, пр. Відродження (Аношкіна), перехрестя з’їзду з Новогомосту та Єлизаветівського шосе. Можливо, варто було організувати роботу патрульних насамперед там?

До речі, нещодавно редакція готувала матеріал, у якому використала аналіз аварійності, підготовлений поліцією Кам’янського (ось посилання). Так от, міські правоохоронці насамперед у своїх зведеннях виділялисаме пр. Ювілейний та мостовий перехід. Що ж, управлінню Патрульної поліції області, напевно, видніше…

Ігор Кузьминський