У Кам’янському грали в петанк

logo

30 травня в Центральному парку фахівці комунального закладу “Спорт для всіх” провели цікаві змагання з гри у петанк під гаслом “Здивувати себе”.

Учасниками заходу стали хлопці та чарівні дівчата, які завітали вдень до парку. Дружня позитивна атмосфера петанку об’єднала учасників, які метали кольорові кулі на майданчику найближче до цілі – маленької кулі підназвою кошенет. Фахівці центру вручили грамоти переможцям.

Серед хлопців 1 місце посіла команда “Чемпіони”, другими стали “Переможці”. Серед дівчат 1 місце посіла Настя Парій, 2 місце – Тимошенко Софія.

Довідково

Петанк — один з різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола (обома ногами торкаючись землі), кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі (кошонет). Цю гру переважно грають на твердому ґрунті або гравії, алеможна також грати на траві, піску тощо. Гра подібна до бочче і боулзу.

У Кам'янському грали в петанк

Читайте також:

Українські стрілки вибороли ще одну нагороду на чемпіонаті ЄвропиЛегенда українського хокею Сергій Бабинець оголосив про завершення кар’єри