У Кам’янському електропоїзд збив двох залізничників

logo

Skip to content

У Кам’янському електропоїзд збив двох залізничників

Вдень 13 листопада у Кам’янському на залізній дорозі електропоїзд збив двох працівників-путійців, якіздійснювали ремонт залізничних колій. Один із чоловіків отримав травму голови та втратив палець, у іншого діагностували переломи кісток тазу та стегон. Обох постраждалих госпіталізували до Кам’янської ЛШМД.

Про інцидентповідомила завідувачка Кам’янської станції обласного Центру екстреної медичної допомоги та медициникатастроф Лариса Биданцева. За її інформацією, швидку до травмованих залізничників викликали о 13:58. До місця події терміново виїхали 2 бригади Кам’янської станції Центральної підстанції ОЦ ЕМД та МК. З’ясувалося, що травма виробнича: здійснювався ремонт залізничних колій, в цей момент їхала електричка, яку путійці не помітили. Постраждалі – чоловіки 26 і 28 років. Один із них встиг відштовхнути іншого, внаслідок чого той отримав менш важкі травми.

Обом постраждалим надали екстренумедичну допомогу після чого з діагнозами «Політравма. Відкрита ЧМТ. Струс головного мозку. Тупа травма грудної клітини. Травматична ампутація 5-го пальця правої кисті» і «Закритий перелом кісток тазу. Закритий перелом лівого стегна в верхній треті. Відкритий перелом правого стегна в верхній треті» їх було госпіталізовано до Кам’янської ЛШМД.

Навігація записів