У Кам’янському через сильну зливу було ускладнено рух проспектом Свободи

logo

 У Кам’янському через зливу було ускладнено рух проспектом Свободи

Субота, 08/06/2024 — 23:51 1040

8 червня ближче до вечора місто накрила злива. Дощ був і в центрі. В найнижчій точці проспекту Свободи, біля колишнього кінотеатру ім. Т. Шевченка, почала збиратися вода (яквідомо, це проблемне місце під час опадів). Через глибоку калюжу проїзд цією ділянкою було майже зупинено (джерело фото за посиланням).

За інформацією підприємства «Акватех» (відповідає за обслуговування зливової каналізації в нашому місті), цієї зливи чекали і до неї готувалися. Випало 10 мм опадів (прогнозувалося менше). Як наслідок на згаданій проблемній ділянці проспекту Свободи почала збиратися вода. Ситуацію моніторили. Вже за 20 хвилинвода почала сходити. В підприємстві зазначають, якщо завтра буде прогноз на сильний дощ, то вже в неділю виведуть своїх співробітників на розчищення зливової каналізації. Якщо опадів не буде, то приведенням до ладу замулених під час опадів зливоприймальників займуться вже з ранку у понеділок, 10 червня.

P.S. Редакція вивчала питання постійного підтоплення ділянки біля кінотеатру ім. Шевченка та ТЦ «Райдуга». Як з’ясувалося, десятки років тому зливоваканалізація була прокладена таким чином, що потоки дощової води з центральних проспектів міста зливаються в одну трубу (колектор на вулиці Широкій). Вона досить велика, проте не настільки, щоби одночасно прийняти всі стоки.  Внаслідок цього під час сильних злив її пропускної спроможності просто не вистачає. Безумовно, зазначений колектор можна замінити (модернізувати), проте це занадто коштовний проект, тим більше під час війни.

Ігор Кузьминський

Навігація записів