У Кам’янському через самовільне втручання у газову мережу до системи газопостачання потрапила вода

logo

Skip to content

У Кам’янському через самовільне втручання у газову мережу до системи газопостачання потрапила вода

Черезнесанкціоноване втручання у газопровід одного з мешканців будинку, розподіл газу було тимчасово припинено для 15 квартир багатоповерхівки. Про надзвичайну ситуацію, що сталася у Кам’янському, повідомили  у Дніпропетровській філії «Газмережі».

У повідомленні зазначається, що нещодавно на лінію «104» надійшов виклик від мешканців Кам’янського. Прибувши на місце, спеціалісти Дніпропетровської філії «Газмережі» виявилисамовільне втручання у газову мережу, внаслідок якого замість блакитного палива до системи газопостачання потрапила вода.

На місці працювали метрологи компанії, група відділу технічного обслуговування та служба експлуатації мереж і ПРГ: обстежили всю внутрішньобудинкову систему газопостачання, усунули водяну закупорку газопроводу та зняли на повірку прилади обліку газу.

«На сьогодні, після ліквідації наслідків аварійної ситуації, розподіл блакитного палива мешканцям будинку вжевідновлено.

Нагадуємо, самовільне втручання у мережу газопостачання категорично заборонене та небезпечне для здоров’я і життя!» – додали у компанії.

Нагадаємо, вчора у Міненерго повідомляли, що у Кам’янському припинили газопостачання до 9 квартир під’їзду багатоповерхівкичерез виявлення концентрації метану у зачиненій квартирі.

Навігація записів