У Кам’янському 52-річний чоловік отруївся сушеними мухоморами

logo

Skip to content

52-річний житель Кам’янського отруївся сушеними червоними мухоморами (Amanita muscaria), зібраними в лівобережній лісосмузі. У постраждалого спостерігалась слабкість,неадекватність, галюцинації. До лікарні в стані середньої важкості його привезла дружина. Про інцидент повідомили у Кам’янському районному управлінні ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

Зазначається, що до відділення анестезіології та інтенсивної терапії Кам’янської лікарні швидкої медичної допомоги постраждалий поступив 9 листопада. Чоловіку надали медичну допомогу, а з родиною провели роз’яснювальну роботу.

Нагадаємо, у жовтні у реанімаційному відділенні місцевої лікарні опинилися 36- та 64-річний мешканці Павлоградського району. Чоловіки отруїлися мухоморами, які самостійно зібрали, висушили, а потім вживали у вигляді порошку. Крім того, влітку до реанімаційного відділення Дніпровської міської клінічної лікарні № 6госпіталізували 11-річного хлопчика, який замовив мухомори в інтернет-мережі та вживав їх у сушеному меленому вигляді.

Фахівці наголошують: самолікування або вживання умовно неїстівних грибів може завдати шкоди здоров’ю і навіть призвести до летальних випадків! При появі хоча б одного із симптомів отруєння грибами негайнозвертайтесь до лікаря!

Навігація записів