У госаудиторов Днепропетровщины есть претензии к медсанчасти № 9

logo
200800_u_gosauditorov_dnepropetrovwiny_est_prete.jpeg


У госаудиторов Днепропетровщины есть претензии к медсанчасти № 9

Під час ревізії ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина № 9 МОЗ України» виявлено втрат на суму 729 тис. грн

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 9 МОЗ України» за період з 01.01.2015 по 30.06.2017. Під час ревізії виявлено фінансових порушень на загальну суму майже 747 тис. грн, зокрема й таких, що призвели до втрат, на суму 729 тис. грн.

Зокрема, бухгалтерською службою медзакладу допущено порушення з оплати праці на суму понад 303 тис. грн.

За період з січня 2015 по грудень 2016 року закладом витрачено кошти загального фонду бюджету на покриття витрат, що мають здійснюватись за рахунок коштів спеціального фонду, на загальну суму 300 тис. грн унаслідок оплати комунальних послуг, спожитих при наданні платних послуг та на придбання медикаментів і перев’язувальних матеріалів, використаних під час надання платних послуг.

Крім того, в медичному закладі зайво сплатили понад 37 тис. грн за послуги з вивезення твердих побутових відходів, без атестації робочих місць видали молоко на суму 29 тис. грн працівникам, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці, понаднормово списали продукти харчування та бензин на суму 28 тис. грн, покрили витрати сторонніх юридичних осіб на суму 12 тис. грн за спожиті комунальні послуги, оплатили послуги з обстеження рентгенівських кабінетів за завищеною вартістю на суму 10 тис. грн.

Серед інших виявлених порушень: наявність медикаментів, термін придатності яких минув, зайва оплата навчання працівників, зайва сплата коштів за страхування майна, яке застраховане орендарями, безпідставне відшкодування витрат на відрядження тощо.

Медзакладу зупинено операції з бюджетними коштами, його керівнику направлено вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії поінформовано Слідче управління Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області та прокуратуру Дніпропетровської області.

Прес-служба

Східного офісу Держаудитслужби

23.11.2017


А поделиться?Читайте также: