У Дніпровському медзакладі №9 виявили порушення майже на 730 тисяч гривень

logo
201456_u_dniprovskomu_medzakladi_9_vijavili_poru.jpeg


У Дніпровському медзакладі №9 виявили порушення майже на 730 тисяч гривень

У Дніпрі фахівці Східного офісу Держаудитслужби виявили фінансові порушення у спеціалізованому медико-санітарному закладі № 9 на суму майже 750 тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Держаудитслужби.

Планова перевірка фінансово-господарської діяльності медико-санітарного закладу тривала з 1 січня 2015 по 30 липня 2017 року.Під час ревізії виявили, що порушення призвели до втрат більш ніж на 700 тисяч гривень.

Зокрема, бухгалтерська служба медзакладу недодала зарплатню працівникам на суму понад 300 тисяч гривень.

Крім того, було сплачено понад 37 тисяч гривень за послуги з вивезення твердих побутових відходів. Також без атестації робочих місць видали молоко майже на 30 тисяч гривень працівникам, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці.

До того ж, понаднормово списали продукти харчування та бензин, вартістю в 28 тисяч гривень та покрили витрати сторонніх осіб за спожиті комунальні послуги на 12 тисяч гривень.

Серед інших виявлених порушень: наявність медикаментів, термін придатності яких минув, зайва оплата навчання працівників, невиправдана сплата коштів за повторне страхування майна, безпідставне відшкодування витрат на відрядження тощо.

Наразі про результати ревізії повідомили прокуратуру та слідчих ГУ Нацполіції Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час планової ревізії комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дніпропетровського району Дніпропетровської області» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 382 тис. грн. 

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?