У Дніпропетровській облраді нагородили призерів міжнародних спортивних змагань

logo
211745_u_dnipropetrovskij_oblradi_nagorodili_pri.jpeg


У Дніпропетровській облраді нагородили призерів міжнародних спортивних змагань

В Дніпропетровській обласній раді влаштували урочистий прийом для спортсменів, які посіли призові місця у міжнародних та європейських спортивних змаганнях протягом 2017 року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради Facebook.

Голова облради Гліб Пригунов відзначив, що Дніпропетровська область багата на талановитих спортсменів, які своєю важкою працею демонструють унікальні людські ресурси.

«Ви гордість нашої країни, нашої області. Ви приклад для всіх нас. Саме ви своїми успіхами формуєте позитивний імідж України в міжнародному просторі. Задача ж влади створити такі умови, в яких було б зручно тренуватися, які б відповідали сучасним вимогам», — зазначив Гліб Пригунов.

Зі свого боку, спортсмени подякували за підтримку спорту, яка останні роки перетворилися в цільову масштабну програму розвитку Дніпропетровської області.

«Популяризація здорового способу життя – це один із пріоритетів роботи обласної ради. Реконструкції стадіонів, басейнів, будівництво спортивних майданчиків – все це заради здорового покоління українців», — додав голова облради.

Нагадаємо, що дніпровська фігуристка та вихованка «Міської дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту» Анна Хниченкова на національному чемпіонаті України в Києві здобула право представляти нашу державу на Зимових Олімпійських іграх 2018 року. 

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?