<>

У Дніпропетровській облраді чиновників навчали ефективно розпоряджатися комунальним майном

У Дніпропетровській облраді чиновників навчали ефективно розпоряджатися комунальним майном

Сьогодні, 27 жовтня, в приміщені Дніпропетровської обласної ради розпочався перший семінар «Ефективне використання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області», мета якого полягає у підвищенні рівня кваліфікації представників місцевих комунальних підприємств населених пунктів у сфері управління майновими справами, повідомляє Дніпроград.

“Від того, як ми використовуємо комунальне майно залежить економіка нашого регіону. Окрім цього треба також розуміти, що дії керівників комунальних підприємств та профільних управлінь безпосередньо впливають на добробут громад. За півтора року існування нашого управління ми напрацювали практику реалізації і вирішення багатьох питань. Аби пояснити всі ці нюанси та розібратися з ними, ми і започаткували ці семінари”, — зазначив Валерій Безус, начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної власності облради.

Загалом участь у семінарі взяли близько 30 представників комунальних підприємств, закладів та установ спільної власності територіальних громад області.

Учасники заходу розширили свої знання щодо документації при передачі чи прийому майна на баланс, процедуру списання комунальної власності, відчуження збиткових та зруйнованих об’єктів тощо.

Окрім цього, посадовців ознайомили із шляхом становлення фонду майна територіальних громад, починаючи з початку 1990-х років.

Подібні семінари Дніпропетровська обласна рада буде проводити регулярно і закликає усіх місцевих керівників долучатися до них та підвищувати ефективність управління майновими комплексами на території усього регіону.

Нагадаємо, нещодавно в облраді відбувся круглий стіл з керівниками водоканалів області.

Автор: Антон МОРОЗ