У Дніпропетровській області продовжують «карантинні» перевірки: щодоби – 220 рейдів

logo

image

У Дніпропетровській області діють обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Як їх дотримуються бізнес та мешканці регіону, перевіряють поліція та Держпродспоживслужба. В середньому на день проводять 220 рейдів.

«З 18 жовтня на Дніпропетровщині «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Карантинні обмеження посилили через стрімке розповсюдження COVID-19. Нині ситуація дещо покращилася, проте вона все ще складна. Тому маємо дотримуватися правил», – сказала в.о. начальника управління цивільного захисту облдержадміністрнацуії Тетяна Куряченко.

Під час «карантинних» рейдів перевіряють кафе, ресторани, спортивні зали, розважальні центри, готелі, перукарні. Тільки цього тижня вони відбулися, зокрема, у Дніпрі, Кам’янському, Вільногірську, Нікополі, Марганці, Кривому Розі. В середньому, щодоби виявляли майже два десятки порушень.

На порушників карантинних норм чекають штрафи. Від 17 до 34 тис гривень для фізичних осіб. Від 34 до 170 тис гривень для посадовців. За порушення маскового режиму – від 170 до 255 гривень.