У Дніпропетровській області коронавірус забрав ще чотири десятки життів: яка ситуація в інших регіонах

logo

Минулої доби у Дніпропетровській області від ускладнень COVID-19 померли 40 пацієнтів. Це найвищий приріст пов’язаних із коронавірусом летальних випадків за цей період в Україні. 

Про це свідчать дані апарату Ради національної безпеки і оборони від суботи, 21 листопада.

Понад 600 тисяч інфікованих: статистика коронавірусу в Україні за 21 листопада

До лідерів також увійшов Київ, де зафіксували 29 смертей, та Донецька область, де нова недуга забрала життя ще 22 пацієнтів. Водночас про 14 летальних випадків повідомили у Львівській області, про 12 — у Харківській, Одеській та Полтавській областях, і про 7 —  у Івано-Франківській та Рівненській областях. 

В інших регіонах добовий приріст смертності від COVID-19 не перевищує 6, тоді як у Луганській, Чернігівській та Запорізькій областях не зафіксували жодного нового летального випадку.

Загалом впродовж минулої доби в Україні не змогли побороти коронавірус 215 хворих. Таким чином, кількість померлих від початку пандемії українців зросла до 10 813.

Нагадаємо, що в Україні 21 листопада зранку кількість інфікованих коронавірусом збільшилась до 612 665. Так, показник випадків COVID-19 за останню добу зріс на понад 14 580.

Відео Чому в українських лікарнях не вистачає кисню для хворих на коронавірус — «Секретні матеріали»

Кисень дає сили, аби боротись з інфекцією та швидше одужати від коронавірусу. На жаль, в українських лікарнях на даний момент не вистачає його, аби допомогти кожному пацієнту. Тому подекуди доводиться вибирати, кому допомогти. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Чому в українських лікарнях не вистачає кисню для хворих на коронавірус - "Секретні матеріали"