У Дніпропетровській області хакери зламували сайти підприємств та викрадали дані користувачів

logo

Загалом вони реалізували облікових записів на понад 100 тисяч гривень.

На Дніпропетровщині правоохоронці припинили діяльність двох чоловіків, які зламували Інтернет-сайти українських підприємств.

Про це повідомили у пресслужбі Кіберполіції України.

Також читайте

Як з’ясувалося, два 26-річні злочинці використали програми, завдяки яким зламували облікові записи підприємств. Після чого створювали з них бази даних і продавали хакерським фірмам. Загалом вони реалізували облікових записів на понад 100 тисяч гривень.

У ході слідчих дій у них вилучили та направили на експертизу комп’ютерну техніку, мобільні телефони, картки пам’яті та жорсткі диски.

“Під час огляду цієї техніки правоохоронці виявили шкідливе програмне забезпечення та скомпрометовану конфіденційну інформацію понад 50 000 облікових записів, зокрема електронних скриньок і паролів до облікових записів торговельних, рекламних, медійних ресурсів”, — зазначили в пресслужбі Кіберполіції України.

За фактом того, що сталося, копи відкрили кілька кримінальних проваджень про несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерної техніки та використання шкідливих програм.

“Зловмисникам загрожує до шести років позбавлення волі. Організатора злочинної схеми взято під варту”, — підкреслили в Кіберполіції.

Нагадаємо, що у Держспецзв’язку оцінили масштаб хакерської атаки на українські урядові сайти.