У Дніпропетровській області активізувалися ядовиті змії: як вберегтися

logo

Главная страница / Новини Дніпра / У Дніпропетровській області активізувалися ядовиті змії: як вберегтися У Дніпропетровській області активізувалися ядовиті змії: як вберегтися

У Дніпропетровській області активізувалися ядовиті змії: як вберегтися

Спекотна погода не лише негативно впливає на фізичне самопочуття людей, але й робить отруйних змій більш активними. Це підтверджує й статистика роботи Кам’янської станції швидкої допомоги, де за минулу добу зафіксовано два випадки укусів змій, – передає «Наше Місто» з посиланням надопис медикині Лариси Буданцевої у Фейсбук.

Перший випадок укусу змії у Кам’янському стався вчора вранці, коли місцевий чоловік, прибирав на могилі. Він був укушений змією за ногу. У другому випадку змія укусила людину на руку.

Обом постраждалим було надано професійну допомогу.

У Дніпропетровській області активізувалися ядовиті змії: як вберегтисяФото: фейсбук-сторінкаLarisa Bydantseva Щоб вберегтися від укусів змій, рекомендується:Носитизакрите взуття та одяг під час прогулянок на природі, особливо у високій траві.Уникати місць, де можуть водитися змії (кам’янисті розсипи, нори, густа трава).Не залишати їжу та воду в доступних для змій місцях.При зустрічі зі змією не робити різких рухів і не намагатися її прогнати.Якщо вас укусила змія, негайно звернутися за медичною допомогою.

Важливо:

Не намагайтеся самостійно лікувати укус змії, адже це може призвести досерйозних наслідків.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпропетровській області активізувалися ядовиті павуки: де зустрічаються.