У Дніпрі жителі багатоповерхівки страждають від нашестя щурів

logo

Главная страница / Важливо / У Дніпрі жителі багатоповерхівки страждають від нашестя щурів У Дніпрі жителі багатоповерхівки страждають від нашестя щурів

Навала щурів. У Дніпрі розвелися зграї гризунів біля багатоповерхівки

На проспекті Богдана Хмельницького, 6 у Дніпрі вже близько двох років мешкають щури. Ці шкідники облаштували домівку в норах біля сміттєвих баків, звідки й роблять вилазки на навколишню територію. Інколи щури забираються до людей у підвали, лякаючи місцевих жителів. Важливо пам’ятати, що щури є переносниками небезпечних захворювань, такихяк холера, туберкульоз, лептоспіроз та інші. Про це повідомляє «Наше місто» з посилання на ДніпроTV.

Жителі будинку на проспекті Богдана Хмельницького страждають від нашестя щурів. Гризуни влаштували собі справжнє “розкішне” лігво біля одного з під’їздів. Місцева жителька Світлана розповідає, що через щуріввона навіть боїться вийти на лавку біля будинку, адже гризунів тут просто кишать.

“Криси тут жахливі, не лише біля смітника, а й далі. Я сиджу, а вона прибігла сюди просто на клумбу, у квіти. Це взагалі! Ходять, як коти. У під’їзді вилазять прямо з ями з підвалу і дорогу тобі перебігають, як положено”, – розповіла дніпрянка Світлана.

Леонід поділився історією про те, як у минулому році його атакував щур. Вінзазначив, що після того, як сусідка завела мисливських собак, кількість гризунів, які бігали до під’їздів, значно зменшилася.

“Вони зі смітника в підвал бігають. Ніхто не нападає, бо жінки тримають собак (2 такси), і вони виходять, як тільки бачать їх, гавкають і все, немає тієї щури”, – сказав дніпрянин Леонід.

Проблема зі щурами триває вже майже півтора роки. Голова ОСББ каже, регулярно труїть щурів.

“Травимо вже 2 місяці, раз на тиждень, а люди сміття викинути не можуть. Їх майже не залишилося, ще пару тижнів потравлю і їх вже не буде. Місяць 1,5 назад вона ще була, бігала, не лякаючись машин, а машини її просто давили”, – зазначив голова ОСББ Георгій.

Отруту закидують прямо до нір щурів, бо хвилюються, щоб місцеві коти та собаки не з’їли яду та не отруїлися.

Раніше ми писали,у Дніпрі щури заполонили будинок на Перемозі.