У Дніпрі журналістам розкажуть, як правильно висвітлювати ЛГБТ-проблематику

logo
154631_u_dnipri_zhurnalistam_rozkazhut_jak_pravi.jpeg


Програма Gender Stream приймає заявки на участь в дводенному тренінгу «Friendly ЗМІ». Організаторами заходу є громадська організація «Гендерний клуб Дніпро», спільно з фондом підтримки малих ініціатив «Allies in Action».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала координатор проекту Ольга Полякова, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

Тренінг відбудеться 12 — 13 серпня для журналісток та журналістів, редакторок та редакторів, студенток та студентів відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів, сфера діяльності яких зосереджується в місті Дніпро та області.

Заявки на участь в тренінгу приймаються до 31 липня 2017 року за посиланням.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Протягом тренінгу розглядатимуться такі питання:

— Поняття про форми та ознаки дискримінації — Що таке злочини на ґрунті ненависті та як їх виявляти? — Юридичні аспекти та законодавство у сфері протидії дискримінації — Причини замовчування ЛГБТ-проблематики у медіа, образи спільноти в національних та регіональних медіа — Як коректно писати про ЛГБТ: словник термінів, джерела, тематичне розмаїття — Практичні заняття, розгляди кейсів, мозкові штурми та обговорення

Програмою передбачено безкоштовне харчування, проживання та проїзд до місця події.


А поделиться?Читайте также: