У Дніпрі жінкам, які народили на День міста, вручили по 8,5 тисячі гривень

logo

image

У Дніпрі жінкам, які народили на День міста, вручили квіти та грошові подарунки – сертифікати на 8,5 тис. грн. Про це йдеться в повідомленні на сайті Дніпровської міської ради.

Як повідомила генеральна директорка міського центру первинної медико-санітарної допомоги № 9 Галина Одінцова, цього року 11 вересня у Дніпрі на світ з’явились 17 хлопчиків та 15 дівчаток.

Грошові подарунки жінкам, які народили дітей у День міста, започаткували в 2008 році.

Кошти виділяють з бюджету міста.

Що відомо

11-12 вересня у Дніпрі відсвяткували День міста.На площі Героїв Майдану відбулися змагання з вокального мистецтва «Битва хорів». На алеї проспекту Дмитра Яворницького розташувався артфестиваль «Мистецький квартал». А біля парку Шевченка виступав об’єднаний оркестр «СХІД-ЗАХІД» у складі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» та Дніпропетровського камерного оркестру «Пори року» тощо.У Дніпрі на святкування Дня міста з бюджету виділили понад 20 мільйонів гривень. Таку суму назвав керівник ГО «Платформа Громадський контроль» Денис Селін.Суспільне надіслало до Дніпровської міської ради інформаційний запит з питанням, скільки саме грошей на святкування виділив кожен департамент та кожна районна адміністрація.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро