У Дніпрі жінка народила п`ятнадцяту дитину (Фото)

logo

У Дніпрі жінка народила п`ятнадцяту дитину (Фото)

У Дніпрі 25 листопада Новокодацьким відділом державної реєстрації актів цивільного стану у місті Дніпрі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції було офіційно вручено свідоцтво про народження дитини, яка в родині Рясіченків вже п’ятнадцята, повідомляє Дніпро Регіон

Нагадаємо, малюк народився у Дніпрі в лікарні Мечникова 18 листопада. Пологи були складними, жінка мала деякі проблеми зі здоров`ям.

Щасливі батьки дали хлопчику незвичне, але красиве ім’я – Самуель, яке перекладається як “почутий Богом”!

Привітати родину долучились і органи місцевого самоврядування в особі голови Адміністрації Новокодацького району Дніпровської міської ради – Олега Денисенко, який завжди бере активну участь у житті Новокодацького району та його мешканців!

Державну реєстрацію народження проведено за допомогою пілотного проєкту Міністерства юстиції України «єМалятко», завдяки якому одночасно з реєстрацією народження батьки внесли запис про новонародженого до Реєстру пацієнтів, Реєстру фізичних осіб – платників податків, а також замовили послугу з призначення допомоги при народженні дитини та допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім‘ях.

Щиро вітаємо щасливих батьків та бажаємо великій родині жити в мирі, злагоді, дружбі та достатку!, – написано в повідомленні.

Раніше ми писали На Дніпропетровщині зводять ще один дитсадок у вигляді підкови (Фото)

0
0
голосів

Рейтинг статті