У Дніпрі збираються ухвалити нові паркувальні тарифи

logo

У Дніпрі збираються ухвалити нові паркувальні тарифи

Виконавчий комітет Дніпровської міськради збирається ввести нові паркувальні тарифи в залежності від місця паркування транспортних засобів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на відповідний проєкт рішення виконкому.

Згідно з проєктом, плата за паркування залежатиме від паркувальних зон, на яких власники залишили свої автомобілі.

Відтак, 15 гривень за годину коштуватиме паркування в межах І зони, до якої входять вулиці Курчатова, Привокзальна, Пастера, Шмідта, Андрія Фабра, Старокозацька, Гоголя, Воскресенська, Князя Володимира Великого, Ламана, Якова Самарського, Барикадна, Сімферопольська, площа Вокзальна, Успенська, проспект Дмитра Яворницького, а також Крутогірний узвіз.

10 гривень за той самий проміжок часу віддаватимуть власники, що залишили транспортний засіб в ІІ пракувальній зоні. Вона ширитиметься від меж І зони та обмежуватися вулицями Щепкіна, Святослава Хороброго, Чернишевського, Писаржевського, Феодосівською, Набережною Перемоги, Січеславською Набережною та Пастера, проспектами Сергія Нігояна, Пушкіна, Гагаріна, площею Десантників, Кипарисним провулком та Селянським узвозом.

Найменша плата — 7 гривень за годину, встановлена в ІІІ паркувальній зоні. Вона охоплюватиме інші території міста, що не входять до І та ІІ зон.

Автор: Іван МУРАХА