У Дніпрі завершився ремонт трамвайного переїзду на перехресті просп. Богдана Хмельницького та вул. Незалежності

logo

Главная страница / Важливо / У Дніпрі завершився ремонт трамвайного переїзду на перехресті просп. Богдана Хмельницького та вул. Незалежності У Дніпрі завершився ремонт трамвайного переїзду на перехресті просп. Богдана Хмельницького та вул. Незалежності

У Дніпрі завершився ремонт трамвайного переїзду на перехресті просп. Богдана Хмельницького та вул. Незалежності

На проспекті Богдана Хмельницького у Дніпрі триває ремонт трамвайних переїздів. Наразі роботи ведуться на трьох ділянках: перехрестя з вулицею Шинною, перехрестя з вулицею Л. Стромцова та на перехресті з вулицею Незалежності ремонт майже закінчено. Вже ввечері 29 березня рух для автомобілів буде відновлено. З 30 березня трамвайні колії знову будутьдоступні для автобусів та тролейбусів. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

«Ремонт трамвайних колій у Дніпрі. Перехрестя просп. Б. Хмельницького та вул. Л. Стромцова: буде завершено за тиждень. Ділянка по просп. Б. Хмельницького та вул. Шинної: ремонт займе 2 тижні. Перехрестя просп. Б. Хмельницького та вул. 152-ї дивізії: ремонт розпочнеться 1 квітня. Усі ремонти будутьвиконані за безшпальною технологією. Рейка буде у широкосмуговій плиті. Це забезпечить плавність руху трамвая та зручність для автомобілістів, адже автівка тепер «не стрибатиме» на цих переїздах. Термін експлуатації цих ділянок, без капітального ремонту, становитиме 15-20 років. Усі роботи, якщо не завадять погодні умови, плануємо завершити до середини квітня», – розповів провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» Нікіта Керенцев.

Оновлено маршрути трамваїв таоб’їзди на час ремонту рейок на проспекті Богдана Хмельницького:

Трамваї:№12: курсують за скороченим маршрутом від пл. Старомостової до вул. Ігоря Сікорського.№16: тимчасово не курсують.Тимчасовий маршрут:Тролейбус №9-К: курсує у пікові години від Заводу металовиробів до площі Космічної.Об’їзди для вантажного транспорту:

З 21 березня водіям пропонують такі альтернативні варіанти обʼїзду перехрестя вул. Шинноїта просп. Б. Хмельницького:

через вул. Будівельників;через проїзд О. Гальченка.

Легковий транспорт може об’їхати по прилеглих ділянках трамвайної колії біля місць проведення робіт. Ці ділянки були спеціально підсипані асфальтовим зрізом. Об’їжджати іншими вулицями не треба. Ремонт рейок на проспекті Б. Хмельницького триває.

Слідкуйте за оновленнями інформації про маршрути та об’їзди.

Раніше ми писали,у Дніпрі у будинку ЖБК №258 відбувся поточний ремонт електромереж.