У Дніпрі заступника директора КП та трьох підприємців судитимуть за розтрату 1,2 млн грн на утепленні дитсадків

logo

Skip to content

Заступник директора комунального підприємства Дніпровської міської ради, двоє керівників ТОВ та фізична особа –підприємець розробили злочинну схему заволодіння бюджетними коштами, виділеними на реалізацію програми утеплення фасадів дошкільних навчальних закладів м. Дніпра.

Як повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі, достовірно знаючи, що обсяг будівельних робіт та якість матеріалів не відповідає проєктній документації, фігуранти підписали і скріпили печаткою акти виконаних робіт.На підставі цих документів на рахунки підрядних підприємств було перераховано кошти.

Внаслідок їхніх протиправних дій місцевому бюджету завдано понад 1,2 млн грн збитків.

Наразі прокурори скерували до суду обвинувальний акт відносно заступника директора КП та трьох підприємців.

Їм інкриміновано розтрату чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, та службове підроблення у складі організованої групи (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27,ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).

Досудове розслідування здійснювали слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – співробітники Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що посадовців виконкому Криворізькоїміськради судитимуть за розтрату 4,5 млн грн на закупівлі генераторів.

Навігація записів