У Дніпрі запрацював інфосесрвіс для допомоги у створенні бізнесу

logo

У Дніпрі запрацював інфосесрвіс для допомоги у створенні бізнесу

У Дніпрі почав діяти державний інформаційний сервіс StartBusiness Challenge. Про це вчора, 10 січня, під час прес-конференції розповіла в. о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило, передає Дніпроград. 

Державний інфо-сервіс Start Business Challenge надає покрокові інструкції з детальною інформацією про дозвільні документи, які необхідні для реєстрації бізнесу.  На платформі ефективного регулювання PRO можна знайти також низку унікальних сучасних послуг, що допомагають підприємцям розпочати та вести власну справу, а органам влади – втілювати сервісний підхід у взаємодії з бізнесом. Скористатися платформою може кожен дніпрянин.

«Наразі є можливість ознайомитися з інструкціями за 103 кейсами. Зокрема, це відкриття курсів іноземних мов, піцерії, ресторану чи кафе, салону краси, фотостудії, школи програмного забезпечення тощо. За кількістю прикладів Дніпро ділить лідерство з Вінницею та Сумами», – розповіла Яніка Мерило. 

Над підключенням Дніпра до StartBusiness Challenge працювали протягом трьох місяців. Ознайомитися з усіма прикладами можна за посиланням.

Автор: Дарина ТВАРА