У Дніпрі закінчують демонтаж верхніх поверхів багатоповерхівки, яка постраждала через обстріл 23 лютого

logo

Главная страница / Новини Дніпра / У Дніпрі закінчують демонтаж верхніх поверхів багатоповерхівки, яка постраждала через обстріл 23 лютого

Унаслідок лютневої атаки на Дніпро було частково зруйновано багатоповерхівку на вулиці Енеїди, 26. Мешканці постраждалих секцій будинку відселені. Наразі будівельники закінчують демонтаж зруйнованих конструкцій будинку. Про це повідомляє “Наше місто”.

23 лютого став моторошним днем для головиОСББ “Бажова,26” Галини Голубятникової. Ворожий безпілотник перетворив її квартиру на дірку. На щастя, сама Галина Петрівна залишилася живою.

 – Дивом залишилися живою, – розповідає Галина. – Там де була мояквартира зараз дірка. Було знищено всю документацію, взагалі геть усе. Досі ночами не сплю. Наразі продовжується роботи по демонтажу пошкоджених квартир. Працюють добре, роблять відповідно графіка. Вірю, що колись повернусь додому.

Також пощастило жительки 4 поверху Надії Колоді, яка під час «прильоту» знаходилась вдома.

– Коли цетрапилось, подумала, що телевізор вибухнув, – каже жінка. – По хаті щось літає, на вулиці машини горять. Не розуміла, що це. Коли гасили пожежу, мою квартиру залили. Балкон розбитий вщент. Шпалери здулися, меблі стали непридатними. Усе приведемо до ладу, розберемо до цегли.

Демонтаж триваєВсе йде за планом

За даними технічного експерта департаменту з питань самоорганізації населення, 4 квартири повністю зруйновані та 4 квартири знаходятьсяв аварійному станіз вірогідністю обвалення плит перекриття. Міська влада відновлюватиме постраждалий будинок. Наразі триває демонтаж зруйнованих квартир.

–  Після завершення демонтажу буде проведено повторну детальну перевірку несучих конструкцій, – констатує Владислав Макарець, начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населенняДніпровської міськради. – Після чого будемо відновлювати житло, щоб люди змогли повернутись до своїх осель. Мова йде про квартири які знаходились у пошкодженій частині будинку на восьмому, дев’ятому та частково сьомому поверхах. Знищені квартири відбудують. Сподіваюсь, що до  кінця року люди повернуться додому

Ранішеми писали про те, що російські окупанти завдали масованого ракетного удару по Дніпропетровщині.

Фото Володимира Федорищева

Категорія: Важливо,Війна, Влада, Новини Дніпра

Позначки: Новини Дніпра,Україна Росія війна

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: