<>

У Дніпрі захищаються від хамів-автовласників, які паркуються на тротуарах

У Дніпрі захищаються від хамів-автовласників, які паркуються на тротуарах

У Дніпрі борються з порушниками правил дорожнього руху, які паркують автомобілі у неналежних місцях. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на дніпрянина Дмитрія Котулева.

Улітку 2017 року було оголошено, що у майбутньому на вулицях Дніпра будуть поставлені антипаркувальні стовпчики. Дана конструкціє не дозволяє автомобілістам залишати свій транспорт у неналежних місцях і забезпечить комфортне пересування жителям Дніпра пішохідними тротуарами міста.

Дмитрій Котулев мотивував актуальність проекту тим, що багато водіїв паркують свої авто занадто близько до будівель і не думають про пішоходів, а конкретно про дітей, які будуть виходити на проїжджу частину щоб обійти транспорт.

Проект уже вступив у силу і зараз можна помітити появу антипаркувальних стовпчиків по місту, які перешкоджають стихійній парковці.

При заїзді на тротуар за стовпчики при відсутності 2 метрів інтервалу для проходу, водій буде каратись штрафом відповідно ПДР України параграфа 15 пункт 15.9 у розмірі 15 нмдг або 255 грн.

Нагадаймо, які зміни у правилах дорожнього руху очікують українців.

Автор: Ольга АНДРОСОВА

Читайте также: